معرفی بیت کوین و متعلقات آن

بیت کوین رایگان

معرفی بیت کوین و متعلقات آن

بیت کوین یکی از ارزهای نوین دیجیتالی و پرکاربرد در سطح جهان است که باب میل بسیاری برای استفاده در زمینه های متفاوت است. در حقیقت شما با دارا بودن هر مقدار بیت کوین، به صورت فیزیکی عملا چیزی در دست نخواهید داشت اما به صورت مجازی شاید شما جزء افراد ثروتمند جامعه قلمداد شوید.

این نوع ارزهای مجازی کاملا قانونی و بدون دردسر هستند و شما می توانید به صورت کاملا قانونی از راه های متفاوت مثل صرافی های داخل شهر یا وب سایت های معتبر با نماد اعتماد خریداری کنید و بفروشید.

هر یک بیت کوین به صورت تقریبی ارزشی نزدیک به 6 هزار دلار دارد و با ممیز های آن که ساتوشی نام دارد می توانید 1 بیت کوین جمع کنید. در آشفته بازار اقتصاد ایران که بسیاری از مردم را از کسب و کارهای خود باز داشته است و تا مرز ورشکستگی رسانده است دیگر امیدی به تجارت های معمولی نمانده است و کسانی که به دنبال جذب پول و ثروت بیشتر هستند باید راه های نوینی را ایجاد یا پیدا کنند.

برای جمع آوری ساتوشی و کسب حداقل یک بیت کوین راه های زیادی وجود دارد اما آسان ترین و بی دغدغه ترین گزینه ممکن استفاده از مرورگر CryptoTab است که با نصب و راه اندازی آن از طریق آموزش هایی که در وبلاگ قرار داده ایم می توانید بدون دردسر و به راحتی به جمع آوری ساتوشی برای رسیدن به بیت کوین بپردازید.

برای آموزش استخراج رایگان بیت کوین می توانید با کلیک روی این متن به صفحه مورد نظر منتقل شوید.

بیت کوین رایگان
بیت کوین رایگان
پیگیری سفارش
لیست مقایسه