درآمد رایگان بیت کوین!

بیت کوین رایگان

درآمد رایگان بیت کوین!

 

اگر تا به حال رویای درآمدی رایگان در عین حال بدون زحمت را در ذهن خود پرورانده اید اما پس از مدتی به غیر ممکن بودن آن شک کرده اید و به نوعی این خیال شیرین را کشته اید من می توانم به شما نوید واقعیت این رویای خوش و دست یافتنی را بدهم!

بیت کوین یکی از راه های ارزی برای خرید و فروش کالا و یا معاملات تجاری به صورت مجازی است؛ یعنی به صورت فیزیکی شما پول یا ارزی را حمل نمی کنید اما در دنیای اینترنتی و مجازی شاید یکی از پولدارترین مردان جهان باشید!

اما راه های کسب بیت کوین متفاوت است، امروزه وب سایت های تجاری زیادی در قبال کارهایی منسجم و برنامه ریزی شده که شما باید برای آن ها انجام دهید به شما مقداری ساتوشی به عنوان دستمزد می دهند.

حال اگر با بیت کوین آشنایی ندارید به شما پیشنهاد می کنم حتما وبلاگ وبسایت بانه پاساژ را مطالعه کنید و اطلاعات بیشتری در مورد این ارز محبوب مجازی کسب کنید.

اما ساتوشی چیست؟! 1 بیت کوین مبلغی حدود 6000  دلار است که اگر بخواهیم ممیزهای بیت کوین را بدست بیاوریم باید از ساتوشی استفاده کنیم و برای جمع آوری 1 بیت کوین باید مقدار معینی از ساتوشی را خریداری یا جمع آوری کنید تا بتوانید به مبلغ هنگفت 6 هزار دلار برسید.

همانطور که در اوایل گفتیم راه های زیادی برای کسب بیت کوین وجود دارد اما بهترین، آسان ترین و معقول ترین راه ممکن که هم در زمان نیز به نفع ما باشد، چیست و باید چکار کنیم؟!

برنامه CryptoTab یکی از راه های بی هزینه و بدون دردسر برای کسب بیت کوین رایگان است؛ کافیست تا از طریق آموزشی که تیم وبلاگ نویس ما برای شما تدارک دیده اند برنامه را دانلود و نصب نمائید و به صورت خودکار و بدون دخالت به رویای دیرینه درآمد بدون زحمت برسید.

بیت کوین رایگان
بیت کوین رایگان

اما کار به اینجا ختم نمی شود، اگر مقدار استخراج خودکار CryptoTab شما را راضی نمی کند از طریق لینکی که مرورگر کریپتو به صورت اختصاصی برای شما ساخته است می توانید با کپی و ارسال آن به دیگر کاربران و نصب این مرورگر در سیستم یا لپ تاپ های شخصی و خانگی شان با سرعت بیشتری به جمع آوری بیت کوین بپردازید.

وبسایت CryptoTab برای قدردانی و تشکر از معرفی برنامه این شرکت توسط شما به آشنایان و دیگر کاربران به شما مازاد بر درآمد بیت کوینی زیر مجموعه هایتان، ساتوشی بیشتری خواهد داد و موجب افزایش سرعت استخراج یا ماینینگ خواهد شد.

برای آشنایی بیشتر با کار CryptoTab لازم است یادآوری کنم که این برنامه به عنوان افزونه بر روی مرورگر گوگل کروم نصب خواهد شد و در نهایت به صورت یک برنامه جداگانه به عنوان یک مرورگر مشابه گوگل کروم به کار خواهد پرداخت و می توانید از این برنامه برای وب گردی و کارهای اینترنتی روزانه خود استفاده کنید.

کافیست مرورگر CryptoTab را هنگام هر بار روشن کردن سیستم یا لپ تاپ تان اجرا کنید و اگر کاری قصد انجام امورات خود با این مرورگر را ندارید به صورت Minimize اجازه فعالیت را به این برنامه بدهید تا به استخراج بیت کوین رایگان بپردازد.

اما از کجا برنامه را دانلود و نصب کنیم؟! برای ورود و دانلود برنامه CryptoTab می توانید از طریق این لینک https://get.cryptobrowser.site/3777575  یا با کلیک بر روی تصویر داخل متن، وارد وب سایت این مرورگر درآمدزا شده و با مشاهده فیلم آموزشی در پایان مقاله به کسب بیت کوین بدون دردسر بپردازید.

در پایان برای آموزش و تفهیم بیشتر و نشان دادن روند نصب برنامه ما یک فیلم آموزشی را برای شما تدارک دیده ایم پیشنهاد ما برای شما مشاهده و نصب گام به گام از طریق فیلم آموزشی است تا مشکلی در روند کار برای شما تلاشگر گرامی پیش نیاید.


 

لینک نصب مرورگر : https://get.cryptobrowser.site/3777575

لینک مشاهده این ویدئو در آپارات : https://www.aparat.com/v/tse5P

 

 

 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه